Wypoczynek w hotelu nad jeziorem

Nie pamiętasz kiedy ostatni raz naprawdę odpocząłeś? Męczy Cię już codzienna gonitwa i czujesz, że potrzebujesz chwili prawdziwego wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku? Marzy Ci się spędzenie kilku chwil w zupełnej ciszy, na łonie przyrody, tam gdzie nikt Cię nie znajdzie, a Twoja bateria w końcu się w pełni naładuje ? Idealne rozwiązanie, żeby spędzić weekend we dwoje, chwile z samym sobą czy rodzinne wakacje to hotel nad jeziorem. Pozwól sobie na chwile zapomnienia i odcięcia się od codzienności.

Nasz hotel nad jeziorem, wśród dziewiczej przyrody, z dostępem do prywatnej plaży to oaza dla szukających odpoczynku. Wysokie standardy i przystępne ceny pozwolą w pełni cieszyć się z otaczającej natury. Dbamy o prywatność naszych klientów oraz zawsze staramy się im zapewnić to czego potrzebują. Każda rezerwacja u nas to gwarancje dobrze wydanej gotówki oraz indywidualnego traktowania. Hotel nad jeziorem to idealny wybór o każdej porze roku. Wiosną najłatwiej tu zaobserwować budzącą się po zimie do życia przyrodę. Lato to pora na spontaniczne kąpiele, czas spędzany na rodzinnym plażowaniu i korzystaniu z naszej szerokiej oferty gastronomiczno-sportowej.

Posiadamy zarówno wypożyczalnie sprzętów wodnych jak i boisko do siatkówki plażowej. Jesienią czas spędzisz na nostalgicznych spacerach brzegiem jeziora, grzybobraniu w pobliskim lesie i cieplej gorącej czekoladzie, która znajduje się w naszej ofercie gastronomicznej. Nasz hotel nad jeziorem również zimą tętni życiem. Oferujemy bogatą ofertę zabiegów SPA oraz regionalne potrawy, które zjesz w naszej cieplej i przytulnej restauracji. Nasz hotel nad jeziorem działa przez cały rok i jest dostępny dla gości w każdym wieku.

Oferujemy dopasowanie odpowiadającej oferty- pokoje są w każdej konfiguracji osobowej, natomiast preferencje kulinarne dopasowujemy bezpośrednio pod gości. Wiemy, że dieta to ważna część naszego zdrowia dlatego oferujemy szeroki wachlarz diet do wyboru: od regionalnej, przez tradycyjną i wegetariańską, aż do wegańskiej. Dokonywać rezerwacji w naszym hotelu można zarówno tradycyjnie przez telefon jak i przez internet. W zależności od sezonu ceny mogą się różnić, ale zawsze mamy do zaoferowania Państwu rabaty, które sprawią, że przyjazd tu będzie jeszcze przyjemniejszy. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej staramy się zawsze przekładać na najwyższy standard świadczonych usług. Naszym mottem jest to, aby każdy gość opuszczał nasz hotel szczęśliwszy. Jeśli chcesz poczuć się naprawdę wyjątkowo i miło spędzić czas rezerwuj pobyt już dziś!

Autor

Artur Kowalski

Najlepsze konferencje w Hotelu Grand Chotowa w Dębicy nad zalewem. Sale mieszczące nawet 700 osób. Profesjonalna oprawa audiowizualna.